Brīvrīks foto fona noņemšanai dažās sekundēs

Veidojot personīgo zīmolu, ik palaikam ir nepieciešams izmantot savus foto. Bieži izmantosiet tādus, kādi tie ir. Bet var būt vajadzība savam portretam nomainīt fonu. Piemēram, ir fotogrāfija, kur Jūs lieliski izskatāties, bet fons ir pārāk raibs, lai šo bildi izmantotu Jūsu CV (vajag vienkrāsainu fonu). Vai varbūt vēlaties izveidot bildi ar savu portretu bukletā, izdales materiālā. prezentācijā vai sociālos medijos vai mājas lapā ar savu citātu. Tie, kas strādā ar foto apstrādes programmām, zinās par burvju nūjiņas un laso efektiem, bet tie prasa pacietību un pamatīgu darbu. Bet kā likvidēt fonu burtiski dažās sekundēs?

Mums visiem plaši ir pieejams brīvrīks remove.bg (Remove Background). Tā izmantošanai nav nepieciešamas nekādas īpašas zināšanas. Ar to strādāt ir ļoti viegli un neticami ātri.


Atveriet mājas lapu www.remove.bg. Jums tiek piedāvāti divi veidi, kā pievienot savu fotogrāfiju fona noņemšanai. Viens – augšuplādējiet savu foto (zaļā poga ar tekstu “Select a photo”) un blakus iespēja iekopēt bildi no interneta lapas (uzklikšķiniet uz “eneter an url” un iekopējiet bildes adresi).

Un uzreiz programma arī apstrādās Jūsu fotogrāfiju. Pa labi parādīs oriģinālu, pa kreisi – izgrieztu Jūsu portretu. Tas viss notiek ļoti ātri un ļoti labā kvalitātē.

Tālāk Jums ir iespēja fotogrāfiju vienkārši lejuplādēt – zaļā poga “Download” zem labās puses fotogrāfijas. Jūsu izgrieztais elements (tas varbūt arī jebkas cits, ne tikai Jūsu portrets) tiek saglabāts PNG caurspīdīgā formātā uz Jūsu datora. Tas nozīmē, ka bilde ir uz fona un Jūs savu foto varat vēlāk likt virsū dažādiem foniem un dažādos lielumos.


Bet programma piedāvā arī ļoti vienkāršu bet efektīvu foto apstrādi. Ja gadījumā vēlaties labot izgriezto elementu, zem fotogrāfijas labajā pusē ir poga “Edit”. To atverot, Jums būs iespēja, izvēloties pa labi otas lielumu, izdzēst fotogrāfijā nevēlamos elementus.


Otra iespēja ir labajā augšās stūrī izvēlēties “background” un nomainīt savai bildei fonu. Viens ir pielikt jebkuru citu foto vai arī krāsu toni (varat ievadīt arī savu izvēlētos HEX kodu). Kad izmaiņas veiktas, tad zem fotogrāfijas atkal ir zaļā poga “Download”, lai Jūs varat savu darbu lejuplādēt uz datora.


Te arī zemāk pāris piemēri, kā Jūs varat šo funkciju izmantot vizuālo materiālu veidošanai ar savu portretu.

Jā, starp citu šo funkciju ir ļoti labi izmantot, kad ir nepieciešami atsevišķi elementi prezentāciju slaidiem

vai arī tev vajag izveidot savu produktu fotogrāfijas.

Protams, ka ir specifiskas bildes, kurās diemžēl arī šis rīks uzreiz fonu neatpazīst. Bet varu apgalvot, ka lielākotties šis brīvrīks veic fantastisku darbu.


Bet te arī zibvideo, kā šo rīku lietot tiem, kam patīk redzēt, kā šo rīku izmantot dzīvē.