Pārsteidz ar poly design bildēm savā prezentācijā

Tas ir patiess izaicinājums mūsdienās pievērst sev uzmanību. Un stāsts par personīgo zīmolu ir noteikti par to, kā palikt atmiņā (labā nozīmē) un tikt novērtētam. Liela daļa brīvrīku, par kuriem es rakstu, ir saistīti ar vizuālo materiālu, jo tā pieprasījums sabiedrībā tikai aug!

Un tā noderību un popularitāti nosaka kaut vai tas, ka vēlme lasīt palielinās par 80%, ja rakstīta informācija ir papildināta ar krāsainu vizuālo materiālu, 65% pasaules iedzīvotāju ir vizuāļi vai ka vizuālo materiālu mēs “pārstrādājam” 60 000 reizes ātrāk kā tekstu. Te varētu minēt vēl citus piemērus, bet skaidrs ir viens - vizuālā materiāla izmantošana blogos, mājas lapās, sociālajos tīklos, savās digitālajās vizītkartēs utjp. palielina iespējas Jūs atcerēties.


Kā piešķilt atšķirības zīmi? Kā parādīt sevi savādāk kā citi? Te talkā var nākt poly dizains (low poly design – angliski). Tas ir minimālistisks mākslas stils, kas izmanto drosmīgu un spēcīgu ģeometriju, lai izveidotu bildi vai rakstu. Starp citu, tā šobrīd ir viena no tendencēm vizuālo materiālu izveidē prezentācijās. Un kāpēc gan nē? Poly dizainā tava ilustrācija tiek “trīstūrota”. Bildes laukumi tiek savērpti trīsstūros, piešķirot materiālam 3d efektu. Iedot bildei dziļumu, nav varis tik statiska, piedāvā telpiskumu Izmantojot manus zemāk aprakstītos rīkus, tu vari iet galējības un izveidot tik trīstūrotu bildi, ka atšķirt nebūs iespējams, kas tur ir bijis domāts. Bet iesaku noteikti pamēģināt, jo no vienas bildes tu vari iegūt dažādu rezultātu.


Šādu materiālu ir interesanti izmantot taviem sociālo mediju ierakstiem, infografiku elementiem, mājas lapā foniem, kā arī jau pieminētajās prezentācijās – foniem vai atsevišķiem elementiem.


Tie kas pārzina profesionālas programmas, piemēram, Photoshop un Ilustrator noteikti spēj izveidot poly dizaina darbus, bet ko darīt mums mirstīgajiem? Ir bezmaksas rīki, kas tev ļaus nonākt pie līdzīga efekta.


Pārbaudot vairākus rīkus, nonācu pie sekojoša kopsavilkuma:


1. Fotogrāfijas pārveidošana – Triangulator

Ātri un ērti! Augšuplāde savu fotogrāfiju, pieskaņo “trīstūrošanas” izmēru un intensitāti, izvēlies kādā izmērā saglabāt fotogrāfiju un rezultātu lejuplādē. Brīžiem šis rīks tā kā nevēlas manas bildes augšuplādēt, bet pārlādējopt lapu viss notiek! Rezultātu skati zemāk!

2. Poly dizaina foni- Trianglify


Izvēlies sava fona platumu, augstumu, izvēlies krāsu paleti – vari izmantot savas krāsas. Izvēlies šūnu lielumu un atkal png formātā vari lejuplādēt materiālu. Vari lietot Power Point vai jebkura cita formāta prezentācijās foniem.

3. Mobilo telefonu aplikācijas

Ja tev ērtāk ir izmantot mobilo telefonu versiju, tad iesaku Triangulated aplikāciju (der priekš Andoid) vai PolyGen (Apple, Android). Izmanto savu fotogrāfiju un atkal spēlējies ar lielākiem vai mazākiem laukiem, maini krāsas utt. Triangulated ļauj vēl uzlikt virsū arī tīklojumu savā izvēlētajā krāsā.


Ļoti ceru, ka ar šiem poly dizaina rīkiem jums izdosies izveidot interesantākas un savādākas vizuālizācijas.